Bartosz Bednarek

Adwokat

Partner

Specjalizacja wiodąca

  • Nieruchomości

Specjalizacje dodatkowe

  • Obsługa przedsiębiorstw
  • Prawo social mediów
  • Spadki i planowanie spadkowe
Bartosz Bednarek

Specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców, w tym firm deweloperskich i budowlanych, doradzając i prowadząc sprawy z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, podatkowego oraz prawa nieruchomości.

Ekspert i wykładowca w dziedzinie prawa autorskiego, w szczególności w dziedzinie prawa Internetu i mediów społecznościowych.

Zdobyte doświadczenie, umiejętności i wiedza pozwalają mu na prowadzenie nawet najbardziej skomplikowanych i wieloaspektowych spraw, procesów i projektów.

Związany z Kancelarią od 2014 roku, początkowo jako student, a następnie aplikant adwokacki i adwokat. Od 2022 roku przystąpił do spółki partnerskiej stworzonej uprzednio przez radcę prawnego Marcina Machyńskiego oraz adwokata Piotra Ruszkiewicza w charakterze Partnera.

W latach 2010-2015 studiował prawo na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Następnie w latach 2016-2019 odbywał aplikację adwokacką pod patronatem adwokata Piotra Ruszkiewicza. W 2019 roku zdał egzamin adwokacki zdobywając najwyższy wynik w Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej, jako jedyny uzyskując średnią 5,0 ze wszystkich pięciu części egzaminu adwokackiego.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwóch córek. W wolnym czasie aktywnie uprawia sport, wielokrotny medalista lokalnych rozgrywek w piłkę nożna, squasha oraz tenisa ziemnego. Aktywnie uprawia również sporty siłowe.

Ponadto interesuje się historią i polityką oraz namiętnie czyta książki kryminalne.

Biegle posługuje się językiem angielskim.